| Familia de procesoare | Core Ultra 9 |
| Numele de cod | Arrow Lake |
| Socket | LGA1851 |
| Frecventa de bază procesor | 3200 MHz |
| Frecvență turbo | 5700 MHz |
| Numărul nuclee | 24 |
| Numărul de fire | 24 |
| Cache L3 | 36 Mb |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere nominală (TDP) | 125 W |
| Grafică integrată | Intel HD Graphics |
| Mod ambalaj | Tray |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.06 kg |
| Producător | Intel |
| Cod EAN | 2227360000015 |









