| Vârsta recomandată | de la 1 an |
| Forma segmentului | pătrat |
| Dimensiuni segment | 26x26 cm |
| Numărul de segmente | 16 |
| Dimensiuni covorașului | 100x100 cm |
| Material | PVC |
| Ortopedic | da |
| Greutate | 4.5 kg |
| Specificații suplimentare | joc inclus |
| Producător | Ortek |
| Cod EAN | 4820264130079 |









