Caracteristici generale
| Tip | găleată |
| Utilizarea | scaldarea copil |
| Numărul in set | 1 |
| Dimensiuni | 27x11,5 cm |
| Material | plastic ,
cauciuc |
| Culoare principală | gri |
| Vârstă copil | 0+ luni |
| Volum | 1200 ml |
| Țara de producere | Turcia |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | Sevi Bebe |
| Cod EAN | 8692241193676 |
Specificațiile și imaginile produsului Galeata pliabila Sevi Bebe Gray (367-13) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.