| Tip | smalț |
| Aplicare | pentru piele |
| Baza | lichid |
| Culoare | negru |
| Volum | 400 ml |
| Uscare | 120 min |
| Rezistență la căldură | 90 °C |
| Spray | da |
| Specificații suplimentare | Tara de origine: Olanda |
| Greutatea brută | 0.39 kg |
| Producător | Motip |
| Cod EAN | 8711347040667, 8711347810468 |









