| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 450 W |
| Presiunea de operare | 0.2 bar |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Diametrul duzei | 2.5 mm |
| Lungime furtun | 1.8 m |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Greutate totală | 2.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoteche |









