| Tip | mașină de pulverizare |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1200 W |
| Productivitate | 1200 ml/min |
| Presiunea de operare | 230 bar |
| Reglarea pulverizare | da |
| Lungime cablu de alimentare | 1.5 m |
| Dimensiune | 310x270x390 mm |
| Greutate totală | 7 kg |
| În plus | fără rezervor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Red Technic |









