| Tip | pulverizator |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Productivitate | 600 ml/min |
| Capacitate rezervor | 1.2 l |
| Reglarea presiunii de vopsea | da |
| Reglarea pulverizare | da |
| Curea de umăr | da |
| Diametrul duzei | 1 mm, 1.8 mm, 2.5 mm |
| Greutate totală | 1.1 kg |
| În plus | baterie și încărcător in set |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6970206845153 |









