Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 1400 W |
| Число оборотов холостого хода | 3000 min-1 |
| Reglarea rotației | da |
| Шпиндель | M14 |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Вес | 2.85 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 2009997377568 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit Ronix 6112 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.