Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 1200 W |
| Число оборотов холостого хода | 4500 min-1 |
| Reglarea rotației | da |
| Диаметр диска | 150 mm |
| Вес | 2.85 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.43 kg |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6970206844293 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit Ronix 6122 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.