Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 1050 W |
| Число оборотов холостого хода | 2000 min-1 |
| Reglarea rotației | da |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit Ronix 6115 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.