Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Потребляемая мощность | 720 W |
| Число оборотов холостого хода | 5000 min-1 |
| Диаметр диска | 150 mm |
| Вес | 2.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |
| Cod EAN | 8694461376549 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit RTRMAX RTM1450 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.