| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | plastic |
| Lăţime scaun | 47 cm |
| Adâncime scaun | 43 cm |
| Înălţime | 71-96 cm |
| Culoare | negru |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 100 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |









