Fotoliu tip lounge, stil modern, tapițat în velvet moale, ideal pentru relaxare. Acest fotoliu poate fi integrat perfect în următoarele tipuri de interioare: livinguri relaxate, tip open-space, birouri creative sau spații co-working
| Formă | cocon |
| Tapiserie | stofă |
| Adaos | polistiren |
| Culoare | oliva |
| Lungimea | 105 cm |
| Adâncime | 86 cm |
| Înălțimea spetezei | 75 cm |
| Dimensiuni | 105x86x75 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Synonym |








