| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 90 " |
| Reglare | înclinare |
| Înclinare verticală | 10 ° |
| Distanța maximă față de perete | 37 mm |
| Standard VESA | 200x200 mm, 200x300 mm, 200x400 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 500x400 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 60 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920020227 |









