| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 75 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 8 ° |
| Înclinare verticală | 50 ° |
| Distanța minimă de perete | 55 mm |
| Distanța maximă față de perete | 490 mm |
| Standard VESA | 100x100 mm, 200x200 mm, 300x300 mm, 400x400 mm, 200x100 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 45 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127363 |









