Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 70 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 5 °,
15 ° |
| Înclinare verticală | 60 ° |
| Distanța minimă de perete | 62 mm |
| Distanța maximă față de perete | 468 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x200 mm,
300x300 mm,
400x200 mm,
400x400 mm,
600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 40 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Holmios 55018 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.