Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 5 °,
12 ° |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Înclinare orizontală | 3 ° |
| Distanța minimă de perete | 60 mm |
| Distanța maximă față de perete | 364 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm,
100x100 mm,
200x100 mm,
200x200 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Holmios 55017 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.