Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 ,
1920x1200 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 2700 lumeni |
| Contrast | 2 000 000:1 |
| Zoom optic | 1.1 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.71 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 2.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 9.9 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/2.56 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.68 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 100 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| Putere lampa | 245 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Dimensiuni | 107x299x224 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711121250545 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PD2527i sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.