| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 3x USB 3.2 , 1x HDMI , 1x USB Type-C , 1x SD , 1x microSD |
| Rezoluţie | 3840x2160 |
| Material carcasă | metalic |
| Culoarea | gri |
| Lungimea cablului | 15 cm |
| Dimensiuni | 102x40x13 mm |
| Greutate | 0.058 kg |
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4712842946571 |
