Caracteristici generale
| Înălțime | 545 mm |
| Înclinare orizontală | 360 ° |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Greutatea maximă a proiectorului | 13.5 kg |
| Modele compatibile | universal |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 2 kg |
| Producător | Reflecta |
| Cod EAN | 4005039230431 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport proiector Reflecta Prometheus 545-900mm White (23043) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.