Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 20 ° |
| Înclinare verticală | 60 ° |
| Distanța maximă față de perete | 400 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 100x100 mm,
100x150 mm,
200x100 mm,
200x200 mm,
300x200 mm,
300x300 mm,
400x200 mm,
400x300 mm,
400x400 mm,
75x75 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127820 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Gembird WM-55ST-04 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.