| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 26 " |
| Diagonală maximă | 52 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare verticală | 60 ° |
| Distanța maximă față de perete | 464 mm |
| Standard VESA | 200x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 40 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | PureMounts |
| Cod EAN | 4251364706268 |









