Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 5500 lumeni |
| Contrast | 50 000:1 |
| Zoom optic | 2 |
| Zoom digital | 1.7 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.53 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 8 m |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 100 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 30 W |
| Putere lampa | 88 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 33 dB |
| Dimensiuni | 123x337x265 mm |
| Greutate | 4.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711474116239 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PL6820 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.