Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1200 |
| Format ecran | 16:10 ,
4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 5500 lumeni |
| Contrast | 2 000 000:1 |
| Zoom optic | 1.6 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.53 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 9 m |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 100 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 20 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| VGA (D-Sub) | 3 |
| HDMI | 2 |
| Compozit | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 31 dB |
| Dimensiuni | 117x374x302 mm |
| Greutate | 6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4710180131321 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PL6610T White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.