Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1200 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 6000 lumeni |
| Contrast | 50 000:1 |
| Zoom optic | 1.7 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.53 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 7.8 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | f/2.3 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | f/3 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 100 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 15 W |
| Putere lampa | 88 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Nivel de zgomot | 27 dB |
| Dimensiuni | 374x165x108 mm |
| Greutate | 4.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.7 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711474116222 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PL6620 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.