Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 16:10 ,
4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 10 000:1 |
| Zoom optic | 1.3 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.79 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 7.5 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/1.94 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.12 |
| Frecvență verticală | 240 Hz |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| Putere lampa | 240 W |
| Durata de viață a lămpii | 5000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 10000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Dimensiuni | 110x332x225 mm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711121011887 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer H6830BD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.