| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 65 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 5 ° |
| Înclinare verticală | 25 ° |
| Distanța minimă de perete | 23 mm |
| Distanța maximă față de perete | 284 mm |
| Standard VESA | 200x100 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 600x400 mm, 100x100 mm, 200x200 mm, 300x300 mm, 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 45 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 5.9 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127431 |









