Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | -10 ° |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Distanța maximă față de perete | 56 mm |
| Distanța maximă față de tavan | 415 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 100x100 mm,
200x100 mm,
200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV PureMounts PM- FM12-200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.