| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 50 " |
| Diagonală maximă | 105 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare verticală | 60 ° |
| Distanța minimă de perete | 70 mm |
| Distanța maximă față de perete | 638 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 900x600 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 75 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 18 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309135139 |









