| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | nu este |
| Distanța maximă față de perete | 16 mm |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 25 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127943 |









