| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 10 " |
| Diagonală maximă | 39 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare orizontală | 180 ° |
| Distanța minimă de perete | 102 mm |
| Distanța maximă față de perete | 340 mm |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920020265 |









