| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | nu este |
| Distanța maximă față de perete | 21 mm |
| Standard VESA | 50x50 mm, 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127998 |









