| Serie | Fenix |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | nuc |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | nuc |
| Material fațadă | LPAL |
| Lungimea | 216 cm |
| Lățime | 176 cm |
| Înălţime tăblie cap | 90 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Somiera în complet | nu |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115028311 |









