Caracteristici generale
| Serie | Lira |
| Tip | pat de o persoană |
| Culoare carcasa | lemn |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | lemn |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 207 cm |
| Lățime | 97 cm |
| Înălţime tăblie cap | 80 cm |
| Loc de dormit | 90x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Altele | mobilier este realizat din fag |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Меблi Лев |
| Cod EAN | 2009997918105 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Меблi Лев Lira 90x200 Lac sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.