| Serie | Lord |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | lemn |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | lemn |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 210 cm |
| Lățime | 172 cm |
| Înălţime tăblie cap | 110 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Altele | mobilier este realizat din fag |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Меблi Лев |








