| Serie | Demre |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | nuc |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | roşu |
| Material fațadă | LPAL , stofă |
| Lungimea | 206 cm |
| Lățime | 166 cm |
| Înălţime tăblie cap | 125 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | da |
| Sertar depozitare | da |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Moda Life |









