Caracteristici generale
| Serie | Clima Naturel |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | cappucino |
| Material carcasa | placaj |
| Culoare fațadă | cappucino |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 208 cm |
| Lățime | 188 cm |
| Înălţime tăblie cap | 125 cm |
| Loc de dormit | 180x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | da |
| Sertar depozitare | da |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Oskar |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Oskar Clima Naturel 180x200cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.