| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | gri |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Rotiţe | da |
| Saltea inclusă | da |
| Jucării moi | da |
| Buzunar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 24x24x81,5 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 129х71,5х77 cm |
| Masă | 10.5 kg |
| Producător | Jane |
| Cod EAN | 8420421078839 |








