Caracteristici generale
| Seria | Fabiana |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Material carcasă | metal ,
MDF |
| Culoare carcasă | gri |
| Culoare fațadă | gri |
| Număr sertare | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Deco Fabiana Double Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.