Caracteristici generale
| Сompatibilitate software | Android ,
iOS |
| Dislpay | IPS |
| Diagonala display | 1.3 " |
| Rezoluție afișare | 240x240 |
| Durata bateriei | pina la 72 ore |
| Comunicarea | bidirectionala |
| Telefon încorporat | da |
| Cameră foto | nu |
| Display sensor | da |
| GPS tracking | da |
| Wi-Fi | da |
| Butonul SOS | da |
| Accelerometru | da |
| Contor de calorii | da |
| Impermeabilitate | da |
| Notificări | apeluri ,
SMS |
| Culoare | roz |
| Materialul carcasei | plastic |
| Material de brățară | silicon |
| Dimensiuni | 47x49x15 mm |
| Greutate | 42 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Wonlex |
| Cod EAN | 2122145000016 |
Specificațiile și imaginile produsului Smart ceas pentru copii Wonlex KT06 Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.