| Сompatibilitate software | Android , iOS |
| Dislpay | IPS |
| Diagonala display | 1.4 " |
| Rezoluție afișare | 240x240 |
| Durata bateriei | pina la 100 ore |
| Comunicarea | bidirectionala |
| Telefon încorporat | da |
| 4G | da |
| Cameră foto | da |
| Display sensor | da |
| GPS tracking | da |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Butonul SOS | da |
| Pedometru | da |
| Accelerometru | da |
| Impermeabilitate | da |
| Notificări | apeluri , SMS |
| Culoare | roz |
| Materialul carcasei | plastic |
| Material de brățară | silicon |
| Dimensiuni | 55x43.6x15.1 mm |
| Greutate | 55 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Wonlex |
| Cod EAN | 2003333330897, 2122152000016 |









