| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | asimetrica |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 760х460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 465х420 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 215х420 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Coș inclus | nu |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Franke |









