| Tip | manetă unică |
| Material carcasă | alamă |
| Finisaj | negru |
| Pipă tubulară | pivotantă , extractibilă |
| Lungime pipă | 186.8 mm |
| Înălțime pipă | 156.6 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Selector pentru apă potabilă | da |
| Aerator | da |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Producător | Blanco |





























