| Tip montare | încastrabilă , sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 490х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450х400 mm |
| Adâncime cuvă | 185 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.9 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
| Producător | Blanco |









