Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 480х430 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450х410 mm |
| Adâncime cuvă | 210 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | satin |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 0.8 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
Alte informații
| Producător | Bohm |
| Cod EAN | 2009997951256, 5940745014168 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Bohm HM 48x43-215 Satin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.