| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 760x510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 336х440х200 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 175х282х130 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Producător | Dr.Gans |









