Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | ovală |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 580х470х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | ⌀400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material
?
| compozit polimeric |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
Alte informații
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 414780031123, 4640201869646, 4670017014657 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Dr.Gans Berta 580 Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.