| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | ⌀510 mm |
| Dimensiuni cuvă | ⌀400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 1212210210823, 214870260523, 224106080921, 4640201869776, 4680008927675 |









