| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 760х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 440х400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | grafit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Greutatea brută | 17 kg |
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 2811990180124, 3211990261023, 4630085467045, 4640201869974, 9511990120124 |









