| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 390 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | titaniu |
| Finisaj suprafaţă | antibacterian |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 114 mm |
| Altele | fără orificiu pentru robinet |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2999001265878 |









